Szukaj
Close this search box.

Masywne łóżka

Wyświetlanie 1–27 z 52 wyników

Wyświetlanie 1–27 z 52 wyników

Masywne łóżka

Lite drewno ma długą żywotność. Jeśli dodamy do tego uczciwe drewno i piękny materiał, to jest to podstawa wysokiej jakości łóżka. Wszystko wykonane z litego drewna jest odpowiednie dla naszego zdrowia, a także dla alergików. Masywne łóżka z pewnością wystarczą na długi czas, a dzieci mogą się na nich bawić. W pełni ciesz się życiem i naturalnymi materiałami. Szlachetne drewno, które nie straci swojej solidności nawet po latach i które pokochasz. Wysokiej jakości, stylowe łóżko, które sprawi, że poczujesz się dobrze i będziesz spać jak na chmurze.

Potrzebujesz trwałego i designerskiego łóżka w atrakcyjnych cenach?

Nowoczesny design w połączeniu materiału łóżka – litego drewna i metalu. Podwójne łóżko staje się wtedy bezpośrednio synonimem stabilności i trwałości. Potrzebujesz łóżek pojedynczych czy podwójnych? Oferujemy solidne łóżka 180×200, 200×200, 160×200, 140×200, 120×200 i 90×200. Brakuje Ci miejsca w domu? Skorzystaj z oferty łóżka z miejscem do przechowywania. Do wyboru mamy dąb lub buk.

Tutaj każdy znajdzie to, czego potrzebuje. Możesz zamówić solidne łóżka w doskonałych cenach nawet o północy. Zainspiruj się i uczyń swój dom najpiękniejszym miejscem na świecie.

Łóżka dębowe upiększają sypialnię

Łóżka z litego drewna pasują do każdego wnętrza i sprawiają, że jest ono przytulne. Naturalne materiały dobrze współgrają z każdym stylem aranżacyjnym – od czystych skandynawskich linii, przez rustykalną Prowansję, aż po swobodne retro – łóżka z litego drewna to zawsze świetny wybór. Jest ponadczasowy, elegancki i nadaje się do innych kombinacji.

Dąb zawsze był symbolem godności, siły i trwałości i jest popularny ze względu na piękne odcienie, ciekawą fakturę, twardość, trwałość i łatwość konserwacji. Łóżka dębowe dominują we wnętrzach i wraz z innymi dodatkami tworzą doskonały i modny wygląd całego pomieszczenia. Jakość wykonania i szlachetne drewno przetrwają wiele lat bez żadnych zmian, a drewniane łóżka staną się częścią Państwa domu, bez której nie będziecie mogli go sobie wyobrazić.

Udzielimy Ci rabatu!

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj 3% rabatu na zakup.