Szukaj
Close this search box.

Napisz do nas

Wyświetlanie 1–27 z 48 wyników

Wyświetlanie 1–27 z 48 wyników

Masywne łóżka

Lite drewno ma długą żywotność. Jeśli dodamy do tego szlachetne drewno i piękny materiał, otrzymamy wysokiej jakości łóżko. Wszystko wykonane z litego drewna jest dobre dla naszego zdrowia, a także dla alergików. Łóżka z litego drewna z pewnością posłużą Państwu przez długi czas, a dzieci będą mogły się na nich bawić. Proszę w pełni cieszyć się życiem i naturalnymi materiałami. Uczciwe drewno, które nie straci swojej solidności nawet po latach i które Państwo pokochają. Wysokiej jakości, stylowe łóżko, które sprawi, że poczują się Państwo dobrze i będą spać jak na chmurze.

Potrzebujesz trwałego i designerskiego łóżka w atrakcyjnych cenach?

Nowoczesny design w połączeniu materiału łóżka – litego drewna i metalu. Podwójne łóżko staje się wówczas wprost synonimem stabilności i trwałości. Potrzebują Państwo łóżka pojedynczego lub podwójnego? Oferujemy Państwu solidne łóżka 180×200, 200×200, 160×200, 140×200, 120×200 i 90×200. Mają Państwo mało miejsca w domu? Proszę skorzystać z naszej oferty łóżek ze schowkiem. Proszę wybierać spośród drewna dębowego lub bukowego. Tutaj każdy znajdzie to, czego potrzebuje. Solidne łóżka w doskonałych cenach mogą Państwo zamówić nawet o północy. Proszę się zainspirować i uczynić swój dom najpiękniejszym miejscem na świecie.

Łóżka dębowe upiększają sypialnię

Łóżka z litego drewna pasują do każdego wnętrza i sprawiają, że jest ono przytulne. Naturalne materiały dobrze współgrają z każdym stylem aranżacyjnym, od czystych skandynawskich linii, przez rustykalną Prowansję, aż po swobodne retro – łóżka z litego drewna to zawsze świetny wybór. Jest ponadczasowe, eleganckie i nadaje się do innych kombinacji. Dąb zawsze był symbolem godności, siły i trwałości i jest popularny ze względu na piękne odcienie, ciekawą fakturę, twardość, trwałość i łatwość konserwacji. Łóżka dębowe dominują we wnętrzach i wraz z innymi akcesoriami tworzą doskonały i modny wygląd całego pomieszczenia. Jakość wykonania i szczere drewno przetrwają wiele lat bez żadnych zmian, a drewniane łóżka staną się częścią Państwa domu, bez której nie będziecie mogli go sobie wyobrazić.

Udzielimy Ci rabatu!

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj 3% rabatu na zakup.