Łóżka

Wyświetlanie 1–27 z 37 wyników

Wyświetlanie 1–27 z 37 wyników

Łóżka

Lite drewno ma długą żywotność. Jeśli dodamy do tego uczciwe drewno i piękny materiał, to jest to podstawa wysokiej jakości łóżka. Wszystko wykonane z litego drewna jest odpowiednie dla naszego zdrowia, a także dla alergików. Łóżka z litego drewna z pewnością posłużą Ci przez długi czas, a Twoje pociechy mogą się tu bawić. W pełni ciesz się życiem i naturalnymi materiałami. Uczciwe drewno, które nie straci swojej trwałości nawet po latach i w którym się zakochasz. Wysokiej jakości, stylowe łóżko, w którym poczujesz się dobrze i będziesz spać jak chmurka.
Potrzebujesz trwałego i designerskiego łóżka w atrakcyjnych cenach?
Nowoczesny design połączony z materiałem łóżka – lite drewno i metal. Podwójne łóżko staje się wtedy bezpośrednio synonimem stabilności i trwałości.
Potrzebujesz łóżek pojedynczych czy podwójnych? Brakuje Ci miejsca w domu? Skorzystaj z oferty łóżka z miejscem do przechowywania. Do wyboru mamy dąb lub buk. Tutaj każdy znajdzie to, czego potrzebuje.
Możesz również zamówić u nas masywne łóżka o północy w atrakcyjnych cenach.
Zainspiruj się i uczyń swój dom najpiękniejszym miejscem na świecie.
Łóżka dębowe upiększają sypialnię

Łóżka z litego drewna pasują do każdego wnętrza i sprawiają, że jest ono przytulne. Naturalne materiały dobrze współgrają z każdym stylem aranżacyjnym, od czystych skandynawskich linii, przez rustykalną Prowansję, po swobodne retro – łóżka z litego drewna to zawsze świetny wybór. Jest ponadczasowy, elegancki i nadaje się do innych kombinacji.

Dąb zawsze był symbolem godności, siły i trwałości i jest popularny ze względu na piękne odcienie, ciekawą fakturę, twardość, trwałość i łatwość konserwacji. Łóżka d ębowe dominują we wnętrzach i wraz z innymi akcesoriami tworzą doskonały i modny wygląd całego pomieszczenia. Jakość wykonania i uczciwe drewno przetrwają wiele lat bez zmian, a łóżka dębowe staną się elementem Twojego domu, bez którego już nie będziesz mógł go sobie wyobrazić.
Najwyższej jakości meble z litego drewna czekają na Ciebie na naszej stronie internetowej Gregory Furniture.

Udzielimy Ci rabatu!

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj 3% rabatu na zakup.