Szukaj
Close this search box.

Napisz do nas

Łóżka z tapicerowanym zagłówkiem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Łóżka z tapicerowanym zagłówkiem

Aby zapewnić sobie doskonały wypoczynek, proszę wybrać wysokiej jakości łóżko, które spełni wszystkie Państwa wymagania dotyczące eleganckiego wyglądu i jakości

Wybór łóżka nigdy nie jest łatwym zadaniem. Jeśli chcą Państwo, aby łóżko było ładne, stylowe, eleganckie, a jednocześnie ponadczasowe i wykonane z trwałych materiałów, poszukiwania były nieco bardziej skomplikowane. Teraz jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby przejrzeli Państwo ofertę sklepu internetowego, w której znajdują się łóżka z litego drewna z tapicerowanymi zagłówkami. Dzięki temu spełniają one zarówno wymagania dotyczące wyglądu, jak i jakości. Które z nich przypadnie Państwu do gustu? Większość łóżek, które Państwo tu znajdą, wykonana jest z litego drewna dębowego. Istnieją jednak takie, które zostały wykonane z innego litego drewna, ale mają pewne cechy wspólne. Jest to jakość wykonania, zastosowany materiał i ochrona drewna. Ta ostatnia jest zapewniona dzięki ochronnej powłoce olejowej, do której zawsze używany jest olej najwyższej jakości. Nadaje on drewnu połysk, ale przede wszystkim przyczynia się do dłuższej żywotności mebli, do czego i Państwo mogą się przyczynić. W jaki sposób? To proste!

Proszę dbać o swoje meble z litego drewna ostrożnie i regularnie!

Łóżka nie tylko z litego dębu

Łóżka, które zaprezentowaliśmy do tej pory, wykonane są w całości z litego drewna dębowego. Jeśli jednak interesują Państwa łóżka z litego drewna świerkowego, które są bardziej przystępne cenowo, proszę sprawdzić łóżka Bosfor i King. Należą one do kategorii łóżek z tapicerowanymi zagłówkami o prostszym wyglądzie. Jeśli chcą Państwo stworzyć pod nimi zawsze potrzebne miejsce do przechowywania, będzie to możliwe dzięki dopasowanym szufladom.

Dodatkowe łóżka z miejscem do przechowywania

Jeśli schowek pod łóżkiem jest koniecznością, proszę przyjrzeć się bliżej wezgłowiom z kolekcji Bara i Tera. Łóżka te są gorącą nowością i stopniowo zdobią coraz więcej domów ze względu na swój ponadczasowy wygląd. Zagłówki obu łóżek można ozdobić zdejmowanym pokrowcem z tkaniny, ale nie jest to konieczne. Oba łóżka oferują mnóstwo miejsca do przechowywania, ale to, co je różni, to dostęp do nich.

Podczas gdy podwójne łóżko Bara ma szuflady na prowadnicach, podobny model Tera ma dostęp do nich przez kratkę na zawiasach.

Wśród łóżek dębowych z uchylnym materacem znajdą Państwo również łóżko Rimini. Oprócz konstrukcji z drewna dębowego, oferuje również ruszt i tapicerowane poduszki wliczone w cenę. Dzięki wysokości łóżka, zajmuje ono pierwsze miejsce pod względem przestrzeni do przechowywania, a na koniec warto wspomnieć o komforcie wstawania, który zapewnia odpowiednia wysokość łóżka Rimini.

Łóżka z kolekcji Diana i Livorno mają podobny wygląd. Oba są przeznaczone do sypialni, gdzie mają służyć jako podwójne łóżka o wymiarach 180×200 cm i sprawiać wrażenie unoszenia się nad ziemią. Wynika to z umiejscowienia nóg łóżka, które nie znajdują się na samym końcu, ale są schowane głębiej pod łóżkiem. Jeśli nie mogą się Państwo zdecydować, który z nich wybrać, pomocna może okazać się informacja, że tapicerowane wezgłowie Livorno jest znacznie szersze niż wezgłowie Diana, ponieważ wezgłowie zawiera również dwie szafki nocne. W przypadku, gdy Państwa sypialnia jest mniejsza, zostanie ona wybrana.

Wreszcie, nie możemy nie wspomnieć o łóżku Monte z miejscem do przechowywania u stóp, które jest zabezpieczone wysuwaną szufladą. Charakteryzuje się nowoczesnymi zaokrąglonymi krawędziami i tapicerowanym frontem. W ofercie znajduje się aż 7 kolorów tkanin, spośród których będą Państwo mogli wybrać ten, który najlepiej pasuje do Państwa sypialni.

Udzielimy Ci rabatu!

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj 3% rabatu na zakup.