Szukaj
Close this search box.

Napisz do nas

Drewniane gabloty wykonane z litego drewna

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Drewniane gabloty wykonane z litego drewna

Chciałbyś kupić gablotę do swojego salonu, ale nie znalazłeś takiej, która spełniałaby Twoje oczekiwania pod każdym względem? W naszym asortymencie mebli dębowych możesz wybrać wysokiej jakości solidne regały na książki, które dosłownie przetrwają pokolenia.

Wybierasz styl nowoczesny czy rustykalny?

Do każdego domu pasuje coś innego. Państwa styl może być dowolny, ale jeśli efekt końcowy ma składać się z wysokiej jakości mebli, które przetrwają w Państwa domu przez lata, witryny z litego drewna są najlepszym wyborem.

Z gamy nowoczesnych witryn może Państwa zainteresować kolekcja Lausanne, która oferuje przeszklone witryny w połączeniu z systemami przechowywania szuflad lub z szufladami i drzwiami. W gablotach będzie można umieścić zarówno cenne kieliszki do szampana, jak i porcelanę. W szufladach i ukrytych półkach umieść przedmioty, które nie będą widoczne i nie zakłócą estetycznego wyglądu pomieszczenia.

Szklane gabloty z kolekcji Lausanne mają zaokrąglone krawędzie i są pokryte olejem i woskiem, aby lepiej chronić drewno przed uszkodzeniami. Jest też dębowa witryna do salonu z kolekcji Railway, która charakteryzuje się solidnymi żelaznymi elementami, które dodają meblom solidności i tym samym wpisują się w styl rustykalny.

Witryny Dallas wykonane z unikalnego szczotkowanego dębu

Kolekcja Dallas oferuje witryny wykonane ze szczotkowanego dębu, który usuwa miękką warstwę drewna na jego powierzchni. Sprawia to, że unikalne wzory słojów drewna, którymi szczycą się gabloty, są bardziej widoczne. Widoczność rysunków jest nie tylko wspierana przez powłokę olejową drewna, która zapewnia również jego ochronę. Drewniana witryna Dallas posiada również wbudowane oświetlenie, które nie tylko delikatnie oświetla pomieszczenie, ale także tworzy wyjątkową i nieco romantyczną atmosferę.

Wybierz według rozmiaru

Dostępne są różne rozmiary od 53 do 160 centymetrów. Najcięższe gabloty ważą do 150 kilogramów i mogą wiele unieść. Jeśli spodoba ci się jeden z nich, nie musi się to skończyć. Wszystkie te kolekcje obejmują również inne meble do sypialni lub salonu, które będą idealnie do siebie pasować, a przy odrobinie regularnej pielęgnacji będą służyć przez lata.

Udzielimy Ci rabatu!

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj 3% rabatu na zakup.