Szukaj
Close this search box.

Często szukasz: Łóżka Krzesła Zestawy do jadalni Szafy Wyprzedaż

Drewniane regały wykonane z litego drewna

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Drewniane regały wykonane z litego drewna

Szukasz regału idealnego do salonu lub gabinetu? Może to jednak nie być łatwe zadanie, zwłaszcza jeśli książki są ważną częścią twojego życia. Czym zatem kierować się przy wyborze biblioteki?

Wytrzymałość materiału, trwałość i nośność

Jak myślisz, ile ważą wszystkie książki, które masz w domu i które chcesz umieścić obok siebie w bibliotece? Jeśli jesteś zapalonym czytelnikiem, ośmielamy się twierdzić, że niektóre z tych dziesięciu tysięcy będą. Dlatego nie należy lekceważyć wyboru regału i skupić się na jakości konstrukcji, prawidłowym doborze materiału i związanej z tym nośności regału.

W naszym asortymencie mebli z litego drewna mogą Państwo obejrzeć, a następnie zamówić regały z litego drewna wykonane z najwyższej jakości drewna dębowego, które nigdy nie wyjdzie z mody. Lite drewno dębowe charakteryzuje się wysoką trwałością i wytrzymałością, a jakość konstrukcji i staranne wykonanie dodatkowo zwiększają jego wytrzymałość.

Nowoczesna komoda wykonana z litego drewna

Jeśli preferują Państwo nowoczesny wygląd swoich mebli, a tym samym całego domu, regał dębowy Lausanne, który szczyci się pięknymi wzorami drewna dębowego na powierzchni, a także zaokrąglonymi krawędziami, zdecydowanie nie powinien umknąć Państwa uwadze. Oprócz otwartych półek oferuje również sprytnie ukryte schowki, w których można schować wszystko, co nie powinno zakłócać wyglądu pomieszczenia i powinno pozostać ukryte przed innymi.

Wszystkie meble kolekcji Lausanne, z wyjątkiem regałów na książki, są zabezpieczone kombinacją wosku i oleju, aby chronić je przed zadrapaniami lub innymi śladami uszkodzeń, które mogą być spowodowane tradycyjnym użytkowaniem.

Masywny regał z metalowymi elementami

Dla eleganckiego, a jednocześnie wyjątkowego domu, rustykalna komoda Railway jest ozdobiona nie tylko drewnianymi wzorami, ale także metalowymi elementami, które dodają meblom wyjątkowości. Połysk i wysoką ochronę obciążonych powierzchni zapewnia powłoka wysokiej jakości oleju, którą również należy powtarzać co najmniej raz w roku.

Wybierz regał do salonu lub gabinetu, który dzięki wysokiej jakości materiałom i konstrukcji pomieści całe bogactwo ukryte w książkach.

Ochrona mebli z litego drewna

Żadna ochrona nie trwa wiecznie, dlatego należy pamiętać, że dobrym pomysłem jest pokrycie solidnych meble nową warstwą oleju, wosku lub kombinacji obu tych środków co najmniej raz na kilka lat. Nie należy również zapominać o regularnym wycieraniu kurzu za pomocą suchej bawełnianej szmatki.

Udzielimy Ci rabatu!

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj 3% rabatu na zakup.