Szukaj
Close this search box.

Napisz do nas

Drewniane regały wykonane z litego drewna

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Drewniane regały wykonane z litego drewna

Szukasz regału idealnego do salonu lub gabinetu? Może to jednak nie być łatwe zadanie, zwłaszcza jeśli książki są ważnym elementem twojego życia. Na co zwrócić uwagę przy wyborze biblioteki?

Wytrzymałość materiału, trwałość i nośność

Przede wszystkim należy brać pod uwagę wagę wszystkich książek, które zamierzasz umieścić na regale. Dla pasjonatów czytania, ważne jest skoncentrowanie się na jakości konstrukcji, odpowiednim doborze materiałów oraz nośności regału. W naszym asortymencie mebli z litego drewna oferujemy regały wykonane z najwyższej jakości drewna dębowego, charakteryzującego się starannym wykonaniem co dodatkowo zwiększa jego trwałość i wytrzymałość.

Nowoczesna komoda wykonana z litego drewna

Jeśli preferujesz nowoczesny wygląd swoich mebli, a tym samym całego domu, regał dębowy Lausanne, który szczyci się pięknymi wzorami drewna dębowego na powierzchni, a także zaokrąglonymi krawędziami, zdecydowanie nie powinien umknąć twojej uwadze. Oprócz otwartych półek oferuje również sprytnie ukryte schowki, w których można schować wszystko, co nie powinno zakłócać wyglądu pomieszczenia i powinno pozostać ukryte przed innymi.

Wszystkie meble z kolekcji Lausanne, z wyjątkiem regałów na książki, zabezpieczone są kombinacją wosku i oleju. Aby chronić je przed zadrapaniami lub innymi śladami uszkodzeń, które mogą być spowodowane codziennym użytkowaniem.

Masywny regał z metalowymi elementami

Jeśli poszukujesz eleganckiego regału o rustykalnym charakterze, komoda Railway z drewnianymi wzorami i metalowymi elementami to doskonały wybór. Połysk i wysoką ochronę obciążonych powierzchni zapewnia powłoka wysokiej jakości oleju, należy powtarzać ten proces co najmniej raz w roku.

Wybierz regał do salonu lub gabinetu, który dzięki wysokiej jakości materiałom i rozłożeniu pomieści całe bogactwo ukryte w książkach.

Ochrona mebli z litego drewna

Żadna ochrona nie trwa wiecznie. Ważne jest utrzymanie trwałości mebli z litego drewna poprzez okresowe pokrywanie ich nową warstwą oleju, wosku lub ich kombinacją. Regularne wycieranie kurzu za pomocą suchej bawełnianej szmatki również pomaga utrzymać meble w doskonałym stanie.

Udzielimy Ci rabatu!

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj 3% rabatu na zakup.