Często szukasz: Łóżka Krzesła Zestawy do jadalni Szafy Wyprzedaż

Masywne szafy do sypialni

Masywne szafy do sypialni

Masywne szafy do sypialni to przestrzeń, w której należy przechowywać wszystkie ubrania, aby miały swoje miejsce i abyśmy zawsze mieli porządek w domu. Jeśli szukasz szaf z litego drewna o nowoczesnym wyglądzie, powinieneś zwrócić uwagę na kolekcje Pavla lub Palermo.

Te szafy do sypialni są wykonane z litego drewna, a największa szafa Palermo 4D osiąga niewiarygodną wagę 180 kilogramów. Zaskoczy Cię swoim rozmiarem i wytrzymałością. Ta czteroczęściowa szafa może pomieścić wiele rzeczy, które muszą być ułożone, a także zmieścić wiele wieszaków. Piękny i nowoczesny wygląd szafek Palermo podkreśla wbudowane w nie podświetlenie.

Jeśli wolisz styl rustykalny od nowoczesnego, spójrz na rustykalną szafę Railway. Żelazne elementy nadają drewnianej szafie wyjątkowy wygląd, który można uzupełnić roślinami pnącymi oczyszczającymi powietrze w sypialni.

Wszystkie te szafki z litego drewna, dostępne w rozmiarach od 100 do 210 cm, są pokryte olejem, który nie tylko nadaje drewnu piękny kolor, ale także lepiej chroni je przed normalnym zużyciem.

Udzielimy Ci rabatu!

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj 3% rabatu na zakup.