Szukaj
Close this search box.

Napisz do nas

Masywne szafy do sypialni

Masywne szafy do sypialni

Masywne szafy do sypialni to przestrzeń, w której należy przechowywać wszystkie ubrania, aby miały swoje miejsce i abyśmy zawsze mieli porządek w domu. Jeśli poszukują Państwo szaf z litego drewna o nowoczesnym wyglądzie, to Państwa uwagę powinny zwrócić kolekcje Pavla lub Palermo.

Te szafy do sypialni są wykonane z litego drewna, a największa szafa Palermo 4D osiąga niewiarygodną wagę 180 kilogramów. Zaskoczy Cię swoim rozmiarem i wytrzymałością. Ta czteroczęściowa szafa może pomieścić wiele rzeczy, które muszą być ułożone, a także zmieścić wiele wieszaków. Piękny i nowoczesny wygląd szafek Palermo podkreśla wbudowane w nie podświetlenie.

Jeśli wolą Państwo styl rustykalny od nowoczesnego, proszę spojrzeć na rustykalną szafę Railway. Żelazne elementy nadają drewnianej szafie wyjątkowy wygląd, który można uzupełnić roślinami pnącymi oczyszczającymi powietrze w sypialni.

Wszystkie te szafki z litego drewna, dostępne w rozmiarach od 100 do 210 cm, są pokryte olejem, który nie tylko nadaje drewnu piękny kolor, ale także lepiej chroni je przed normalnym zużyciem.

Udzielimy Ci rabatu!

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj 3% rabatu na zakup.