Szukaj
Close this search box.

Napisz do nas

Wysokiej jakości materace do łóżek

Zvolte matrace podle tuhosti
Zvolte matrace podle tuhosti

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Wysokiej jakości materace do łóżek

W każdej sypialni znajduje się łóżko i oczywiście materac, który znacząco wpływa na jakość snu. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości materace marki Tropico, produkowane przez wysokiej jakości czeskiego producenta z wieloletnią tradycją. Materace do łóżek są dostępne w różnych grubościach i rozmiarach , od 80×200 cm, który jest odpowiedni dla pojedynczego łóżka, do 200×200 cm, który reprezentuje królewski komfort dla tak zwanego “king size”. lotniska.

Znajdą tu Państwo materace piankowe i sprężynowe. Również alergicy znajdą tu materace z pokrowcem antyalergicznym lub osoby potrzebujące materaca ortopedycznego.

Wybierając twardość materaca, proszę kierować się swoją wagą. Jeśli jest Pani drobną kobietą, będzie Pani dobrze spać na bardziej miękkim materacu, ale jeśli Pani waga przekracza 100 kilogramów, materac powinien być twardy. Dlaczego twardość materaca jest tak ważna? Odpowiedź jest prosta. Tylko właściwy dobór twardości zapewni, że Państwa ciało będzie w 100% podparte i nie ugnie się pod dużym ciężarem lub wręcz przeciwnie, zahamuje dobre krążenie krwi w kończynach w przypadku wyboru zbyt twardego materaca o niewielkiej wadze.

Jeśli nie są Państwo pewni, jaką twardość wybrać, można wybrać materac o różnej twardości z każdej strony i obracać go w razie potrzeby.

Asortyment materacy nie pomija znaczenia higieny – materace zawierają zdejmowane pokrowce, które można regularnie prać, suszyć i zakładać z powrotem na materac.

Udzielimy Ci rabatu!

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj 3% rabatu na zakup.