Szukaj
Close this search box.

Napisz do nas

Łóżka z miejscem do przechowywania

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Łóżka z miejscem do przechowywania

Łóżka z miejscem do przechowywania do sypialni i pokoju dziecięcego

Brak miejsca i związanej z tym przestrzeni do przechowywania w poszczególnych pomieszczeniach to problem wielu gospodarstw domowych. Jeśli Państwo również borykają się z tym problemem i poszukują nowych mebli do swojego domu, w tym łóżka, łóżka ze schowkiem zdecydowanie powinny znaleźć się w obszarze Państwa zainteresowań. W sklepie internetowym mogą Państwo znaleźć ich mnóstwo. Różnią się one kolorem, opcjami przechowywania, rozmiarem, ale mają jedną wspólną cechę. Jest nią materiał, z którego zostały wykonane, czyli lite drewno.

Dlaczego łóżka z litego drewna są tak popularne

Lite drewno jest bardzo popularnym materiałem do produkcji nie tylko łóżek, ale mebli w ogóle. Dlaczego tak jest, zapytają Państwo? Powodów jest kilka. Przede wszystkim jest to jego długa żywotność, która we wszystkich oferowanych łóżkach jest dodatkowo wspierana przez wysokiej jakości powłokę olejową, która również nadaje meblom połysku. Ponadto możemy mówić o wytrzymałości, solidności, trwałości i wreszcie pięknych wzorach, które są typowe dla litego dębu i czynią go absolutnie oryginalnym i niepowtarzalnym. Jeśli są Państwo zainteresowani tym, jak dbać o meble z litego dębu, prosimy przeczytać o tym w tym artykule.

Co mogą Państwo wybrać

Interesują Państwa podwójne łóżka z miejscem do przechowywania, ale Państwa sypialnia nie jest zbyt przestronna, więc maksymalny rozmiar łóżka 180×200 cm jest przydatny? Nie ma problemu, w naszej ofercie znajdą Państwo wiele łóżek w tym rozmiarze.

Miejsca do przechowywania w postaci szuflad

Może spodoba się Państwu na przykład łóżko Sofi, którego konstrukcja wykonana jest z litego drewna dębowego lub bukowego i składa się w prosty, ale elegancki projekt. Jeśli łóżko 180×200 cm Państwu nie odpowiada, to mają Państwo szczęście. Łóżko Sofi jest dostępne w rozmiarach od 90×200 cm do 200×200 cm. Oczywiście pod każdym z nich mogą Państwo znaleźć bardzo potrzebne szuflady, aby stworzyć przestrzeń do przechowywania pod łóżkiem. Łóżko Monte również oferuje miejsce do przechowywania w postaci wysuwanych szuflad. Również w tym przypadku mogą Państwo zamówić je w kilku rozmiarach, z których największy to łóżko podwójne o wymiarach 180 x 200 cm. Łóżko Monte ukrywa jedną szufladę pod nogami. Jest ono ozdobione pięknymi wzorami z litego drewna, a także tapicerowanym zagłówkiem, który jest dostępny w 8 kolorach. Krawędzie tego łóżka są zaokrąglone, co może przypaść Państwu do gustu. Wśród łóżek z miejscem do przechowywania, których przestrzeń do przechowywania ukryta jest w szufladach pod łóżkiem, znajduje się podwójne łóżko Bara. Jest ono bardzo proste, ale sprawia wrażenie luksusowego dzięki swojemu nietypowemu wyglądowi. Na pierwszy rzut oka łóżko może sprawiać wrażenie lewitującego. Oczywiście nie jest to możliwe – łóżko jest do tego wystarczająco ciężkie, o czym świadczy również jego nośność wynosząca 230 kg. Inne dostępne łóżka dwuosobowe ze schowkiem znajdą Państwo w kolekcjach Oslo – łóżko o konstrukcji belkowej, Sandra, Denisa lub Elza, przy czym łóżko Elza może pochwalić się miękką tapicerką z obiciem z tkaniny.

Łóżka z miejscem do przechowywania w postaci składanych rusztów

Zaintrygował Państwa wygląd łóżka Bara, ale nie podoba się Państwu rozwiązanie do przechowywania? Nie ma problemu! Istnieje również łóżko Tera. Jego wygląd jest dokładnie taki sam, a jedyną różnicą jest dostęp do przechowywanych przedmiotów poprzez odchylenie siatki. Tera, podobnie jak Bara, jest dostępna tylko w rozmiarze 180×200 cm. Drewno jest również pokryte powłoką olejową Livos, która pomaga chronić drewno i przedłużyć jego żywotność. W kategorii łóżek z uchylnym materacem możemy również wymienić łóżka Lausanne lub Rimini. Oba są dostępne w rozmiarze 180×200 cm, podwójne łóżko Rimini może pochwalić się również największymi wymiarami przechowywania i tapicerowanymi poduszkami, które zdobią zagłówek. Można je łatwo zdjąć, aby zapewnić ich 100% czystość. Wreszcie, co nie mniej ważne, łóżko Pavla posiada również uchylny system siatki, który jest dostępny w rozmiarach od 90×200 cm do 200×200 cm. Można je zatem nabyć, jeśli szukają Państwo pojedynczych łóżek z miejscem do przechowywania, a także podwójnych łóżek z miejscem do przechowywania. W tej samej cenie otrzymają Państwo również materace, a także stoliki nocne, szafy lub komody z tej samej kolekcji.

Udzielimy Ci rabatu!

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj 3% rabatu na zakup.