Stoły do jadalni

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Stoły do jadalni

Wysokiej jakości stoły do jadalni na każdą dobrą ucztę

Uwielbiasz gotować, a jeszcze bardziej lubisz podawać jedzenie? W takim przypadku będziesz zadowolony z oferty wysokiej jakości stołów wykonanych w 100% z litego drewna, dostępnych w sklepie internetowym Gregory Furniture.

Owalne, okrągłe, kwadratowe – do wyboru!

Dostępne są stoły o różnych kształtach, materiałach i rozmiarach. Wybieraj między stołami z litego drewna, ale zaskoczą Cię też ceramiczne stoły do jadalni o marmurowym wyglądzie.

Stoły drewniane

Drewniane stoły do jadalni to klasyka, która istnieje od niepamiętnych czasów. Dostępne z blatem o szerokości 2,2 cm lub solidniejszym blatem o szerokości 4 cm w kolorze dębu lub jesionu, o prostym lub rustykalnym wyglądzie.

Klasyczny stół do jadalni jest w całości drewniany, ale jeśli lubisz polegać na metalowych elementach, pokochasz kwadratowy stół z żelaznymi nogami w kształcie litery U, V lub X. Jeśli odważne krawędzie ci nie odpowiadają, spójrz na okrągłe lub owalne stoły.

Drewniane stoły są pokryte olejem w celu wzmocnienia koloru i tekstury drewna lub lakierem, aby uczynić je bardziej odpornymi na plamy. Alternatywnie, możesz wybrać wersję olejowaną w połączeniu z woskiem, która jest pośrednim rozwiązaniem między dwiema wyżej wymienionymi wersjami.

Nowoczesne stoły z ceramicznym blatem

Jeśli Twój dom jest bardzo nowoczesny, będziesz oczarowany stołem o wymiarach 2000 x 1000 mm z blatem ceramicznym z włoskiego marmuru w różnych dekorach. Ten wspaniały stolik jest bardzo wytrzymały dzięki możliwości odstawiania gorących garnków i odporności na plamy.

Wybór tabel według rozmiaru

W Gregory Furniture znajdziesz stoły o długości od 85 cm do 340 cm. Wybierz w zależności od liczby osób, które powinny znaleźć u niego miejsce. Dla 4 osób długość 120 cm jest wystarczająca, ale jeśli kiedykolwiek będziesz gościć grupę 10 lub więcej osób, sięgnij po deskę o minimalnej długości 240 cm. Można jednak również zdecydować się na stół składany, którego długość można łatwo zwiększyć dla większej liczby osób.

Wybierz również inne meble do jadalni, które są wysokiej jakości i przy odpowiedniej opiece będą trwać przez pokolenia.

Udzielimy Ci rabatu!

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj 3% rabatu na zakup.