Szukaj
Close this search box.

Napisz do nas

Komody i komody TV z litego drewna

Wyświetlanie 1–27 z 42 wyników

Wyświetlanie 1–27 z 42 wyników

Komody i komody TV z litego drewna

Wybór mebli do domu jest zawsze pewnym wyzwaniem. Jeśli stawiasz na jakość i trwałość, zdecydowanie powinieneś zainteresować się trwałym i solidnym konstrukcyjnie litym dębem. Które elementy będzie można wybrać?

Kolekcja Dallas

Drewniana komoda z kolekcji Dallas wyróżnia się przede wszystkim nowoczesnym designem, którego nie da się przeoczyć ze względu na nietypowe zaokrąglone krawędzie mebla, a także impregnację połączeniem oleju i wosku, która doskonale chroni go przed normalnym zużyciem.

Do stworzenia tej kolekcji użyto szczotkowanego dębu. Podczas obróbki górna, bardziej miękka struktura drewna dębowego jest usuwana przez szczotkowanie. Rezultatem jest wytłoczona tekstura powierzchni, która zaznacza lata wzrostu drewna, tworząc charakterystyczny wzór.

Kolekcja Dallas obejmuje również dębową komodę Dallas 2 z wbudowanym podświetleniem. Dzięki niemu będziesz w stanie stworzyć przyjemne oświetlenie salonu, a może nawet odrobinę romantyzmu.

Kolekcja Railway

Kolekcja oferuje również komody wykonane z litego drewna dębowego, w tym komodę pod telewizor. Kolekcja ta charakteryzuje się metalowymi akcesoriami, które zapewniają jeszcze bardziej stylowy wygląd niż samo lite drewno. W kolekcji Railway, podobnie jak w kolekcji Dallas, mogą Państwo wybierać pomiędzy komodami z szufladami, komodami z półkami lub drzwiami.

Kolekcja Lausanne

Komody Lausanne są zabezpieczone wysokiej jakości olejem Borma Wachs. Poszczególne komody zachwycają zaokrąglonymi krawędziami, które nadają im nowoczesny i stylowy wygląd. Solidne komody z kolekcji Lausanne wyposażone są w szuflady z wysuwanym systemem SOFT CLOSE, który gwarantuje ciche i płynne zamykanie.

Oczywiście można również dostosować swój wybór do wymiarów pomieszczenia, a następnie dopasować do niego rozmiar komody. Znajdziesz różne szerokości od 85 do 180 centymetrów.

Udzielimy Ci rabatu!

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj 3% rabatu na zakup.