Szukaj
Close this search box.

Napisz do nas

Kolekcja Dallas

Kolekcja Dallas

Wysokiej jakości meble do domu i mieszkania

Szukają Państwo meble do swojego domu, które nie tylko pięknie wyglądają, ale również zachwycają jakością i starannym wykonaniem? Kolekcja Dallas, wyprodukowana i dostarczona przez Gregory Furniture, jest właśnie taką kolekcją. Do produkcji poszczególnych elementów tej kolekcji użyto wysokiej jakości litego dębu szczotkowanego, który szczyci się swoją wytrzymałością i trwałością. Jest to jeden z najlepszych materiałów, z których można wykonać meble. Co będzie można wybrać z kolekcji?

Kolekcja Dallas pozwoli wyposażyć cały dom

Kolekcja Dallas oferuje meble do umeblowania każdego pomieszczenia w Państwa domu lub mieszkaniu. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo kupić meble do sypialni, salonu czy pokoju dziecięcego, w każdym przypadku poszczególne elementy będą w stanie Państwa zadowolić. Znajdą tu Państwo łóżka i szafki nocne wykonane z litego drewna, dębowe meble do salonu w postaci stolików kawowych i telewizyjnych czy komód, a najcięższe elementy tej solidnej kolekcji ważą nawet 78 kg.

Typowe cechy kolekcji Dallas

Poszczególne elementy tych mebli z litego drewna mają nowoczesny design charakteryzujący się zaokrąglonymi krawędziami, które nie tylko pięknie wyglądają, ale także przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa. Wszystkie elementy są zbudowane przy użyciu elementów złącznych GTV, które są wysokiej jakości, trwałe i wytrzymałe. Cały proces produkcji jest ostatecznie zakończony powłoką olejową Borma Wachs, która nie tylko przedłuża żywotność pięknego drewna, ale także nadaje mu połysk.

Z pewnością zależy Państwu na tym, aby meble z kolekcji Dallas służyły Państwu przez wiele lat. Należy więc pamiętać o dbaniu o nią, regularnym wycieraniu kurzu i, co nie mniej ważne, nakładaniu świeżej warstwy oleju ochronnego przynajmniej raz w roku.

Udzielimy Ci rabatu!

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj 3% rabatu na zakup.