Szukaj
Close this search box.

Napisz do nas

Komody do sypialni

Wyświetlanie 1–27 z 30 wyników

Wyświetlanie 1–27 z 30 wyników

Komody do sypialni

Komody do sypialni – praktyczne rozwiązanie do przechowywania w każdym domu

Celem każdej rodziny jest utrzymanie porządku i czystości w domu, ale z ręką na sercu – w wielu przypadkach jest to nadludzkie zadanie. Na szczęście jednak istnieją komody, które zapewniają dużo miejsca do przechowywania, gdzie wszystkie niezbędne rzeczy i ubrania mogą znaleźć swoje miejsce. W sklepie internetowym Gregory meble znajdą Państwo komody z litego drewna w wielu rozmiarach i wzorach.

Gdzie ją zabierasz?

Komoda pasuje do niemal każdego pomieszczenia w domu lub mieszkaniu. Bez wątpienia będziesz go używać w sypialni lub pokoju dziecięcym, gdzie zwykle przechowujemy ubrania i bieliznę. Znajdzie jednak swoje miejsce także w korytarzu i stanie się idealnym miejscem na odłożenie płaszcza po powrocie do domu ze szkoły lub pracy.

Wszystkie dostępne komody są wykonane z materiału, który był wcześniej używany do budowy pancerników. Jest to lity dąb, który szczyci się nie tylko swoją jakością i trwałością, ale także pięknym usłojeniem na widocznych powierzchniach mebli. Każda komoda drewniana wykończona jest olejem, woskiem lub kombinacją obu tych czynników. Ta warstwa powierzchniowa chroni meble.

Warianty do wyboru

Znajdą Państwo komody różniące się zarówno rozmiarem, jak i rozmieszczeniem schowków. Jeśli jesteś zainteresowany komodą z szufladami, będziesz zachwycony szufladami z systemem cichego domykania, w które wyposażone są prawie wszystkie komody. Jedną z najpopularniejszych komód z szufladami jest komoda Pavla z litego drewna dębowego. Charakteryzuje się nie tylko wytrzymałością i trwałością, ale także nowoczesnym wyglądem z zaokrąglonymi krawędziami, które zapobiegną wielu wypadkom.

Jednak kolekcja Pavla obejmuje również długie komody z półkami o szerokości do 150 cm. Jednak nie zawsze jest wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić długą komodę. Jeśli potrzebujesz wypełnić węższą przestrzeń, spójrz na komodę z litego dębu z kolekcji Leo w stylu rustykalnym, która oferuje komodę z szufladami i metalowymi uchwytami o szerokości 50 cm. Połączenie drewna dębowego i metalu znajdą Państwo również w kolekcji Troja.

Dla miłośników stylu retro

Pociąga Cię styl retro, ale jednocześnie chciałbyś mieć lekki dodatek, który doda lukru do Twojego skądinąd nowoczesnego domu? Solidna komoda z kolekcji Livorno może być właśnie tym, czego szukasz. Po jednej stronie znajdują się 3 pojemne szuflady, a po drugiej 2 półki. Umieść go w przestrzeni o szerokości 120 cm i przechowuj wszystko, czego potrzebujesz. A przy odpowiedniej pielęgnacji może służyć przez pokolenia.

Udzielimy Ci rabatu!

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj 3% rabatu na zakup.