Często szukasz: Łóżka Krzesła Zestawy do jadalni Szafy Wyprzedaż

Komody do sypialni

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Komody do sypialni

Komody do sypialni – praktyczne rozwiązanie do przechowywania w każdym domu

Celem każdej rodziny jest utrzymanie porządku i czystości w domu, ale z ręką na sercu – w wielu przypadkach jest to nadludzkie zadanie. Na szczęście jednak istnieją komody, które zapewniają dużo miejsca do przechowywania, gdzie wszystkie niezbędne rzeczy i ubrania mogą znaleźć swoje miejsce. W sklepie internetowym Gregory Furniture znajdziesz komody z litego drewna w wielu rozmiarach i wzorach.

Gdzie ją zabierasz?

Komoda pasuje do niemal każdego pomieszczenia w domu lub mieszkaniu. Bez wątpienia będziesz go używać w sypialni lub pokoju dziecięcym, gdzie zwykle przechowujemy ubrania i bieliznę. Znajdzie jednak swoje miejsce także w korytarzu i stanie się idealnym miejscem na odłożenie płaszcza po powrocie do domu ze szkoły lub pracy.

Wszystkie dostępne komody są wykonane z materiału, który był wcześniej używany do budowy pancerników. Jest to lity dąb, który szczyci się nie tylko swoją jakością i trwałością, ale także pięknym usłojeniem na widocznych powierzchniach mebli. Każda drewniana komoda jest wykończona olejem, woskiem lub kombinacją obu. Ta warstwa powierzchniowa chroni meble.

Warianty do wyboru

W Gregory Furniture znajdziesz komody, które różnią się zarówno wielkością, jak i układem przechowywania. Jeśli jesteś zainteresowany komodą z szufladami, będziesz zachwycony szufladami z systemem cichego domykania, w które wyposażone są prawie wszystkie komody. Jedną z najpopularniejszych komód z szufladami jest komoda Pavla z litego drewna dębowego. Charakteryzuje się nie tylko wytrzymałością i trwałością, ale także nowoczesnym wyglądem z zaokrąglonymi krawędziami, które zapobiegną wielu wypadkom.

Jednak kolekcja Pavel obejmuje również długie komody z półkami o szerokości do 150 cm. Jednak nie zawsze jest wystarczająco dużo miejsca na komodę. Jeśli potrzebujesz wypełnić węższą przestrzeń, spójrz na komodę z litego dębu z kolekcji Leo w stylu rustykalnym, która oferuje komodę z szufladami i metalowymi uchwytami o szerokości 50 cm. Połączenie drewna dębowego i metalu można również znaleźć w kolekcji Troja.

Dla miłośników stylu retro

Czy pociąga Cię styl retro, ale jednocześnie chciałbyś lekkiego dodatku, który doda wisienkę na torcie do Twojego nowoczesnego domu? Solidna kom oda z kolekcji Livorno może być właśnie tym, czego szukasz. Po jednej stronie znajdują się 3 pojemne szuflady, a po drugiej 2 półki. Umieść go w przestrzeni o szerokości 120 cm i przechowuj wszystko, czego potrzebujesz. A przy odpowiedniej pielęgnacji może służyć przez pokolenia.

Udzielimy Ci rabatu!

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj 3% rabatu na zakup.