Szukaj
Close this search box.

Napisz do nas

Kolekcja Pavla

Kolekcja Pavla

Wyjątkowe meble do sypialni z kolekcji dla wymagających

Jeśli jesteś wymagającym klientem o wysokich wymaganiach dotyczących mebli do sypialni, z przyjemnością przedstawiamy Ci kolekcję Pavla, która w sklepie internetowym Gregory meble prezentuje wysokiej jakości elementy, które przyciągną Twoją uwagę i podbiją Twoje serce. Kolekcja Pavla łączy w sobie stabilność, wytrzymałość i oryginalność w postaci wzorów na deskach. Wszystko to dzięki zastosowanemu drewnu, którym jest lity dąb, którego jakość została przetestowana przy budowie łodzi pancernych.

Czym mogą pochwalić się meble do sypialni z kolekcji Pavla

Bardzo popularnym meblem drewnianym z kolekcji Pavla jest łóżko z litego drewna, które dostępne jest w wielu rozmiarach od największego 200 x 200 cm do klasycznych łóżek jednoosobowego w rozmiarze 90 x 200 cm. Dodatkowy atut to schowek, z łatwo podnoszoną kratką.

W ofercie z kolekcji Pavla mamy również możliwość zakupu szafki nocnej, kolekcja ta oferuje w dwóch wersjach – różnią się one wielkością miejsca do przechowywania. Została zaprojektowana z szufladami z systemem otwierania tip-on (otwieranie dotykowe). W kolekcji do sypialni znajdą Państwo również komodę, która wyposażona jest w system cichego domykania. Komoda w 4 szerokich szufladach, może pomieścić pościel lub ręczniki kąpielowe, a także bieliznę lub inne ubrania. Dla tych, którzy potrzebują więcej miejsca, dostępna jest wersja komody Pavla z 8 szufladami.

Wreszcie, nie należy zapominać o przestronnych szafach do sypialni, które różnią się wielkością przestrzeni do wieszania płaszczy, koszul lub sukienek.

Przekona Cię kolekcja Pavla swoimi zaletami?

Wszystkie meble z kolekcji Pavla wykonane są z wysokiej jakości litego drewna dębowego. Najcięższe egzemplarze kolekcji Pavel ważą nawet 135 kg, a łączniki użyte do łączenia poszczególnych części są niemieckich marek. Drewno jest impregnowane włoskim olejem w połączeniu z woskiem wysokiej jakości marki Sigmar Vernici, który nie tylko nadaje meblom połysk, ale także długotrwałą ochronę przedłużając ich żywotność.

Na koniec należy wspomnieć, że wszystkie meble z kolekcji Pavla są bardzo nowoczesne i ponadczasowe. Dbamy o bezpieczeństwo użytkowników, oferując meble o wysokiej stabilności, wytrzymałości oraz nośności łóżka, jak i zaokrąglonymi krawędziom.

Udzielimy Ci rabatu!

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj 3% rabatu na zakup.