Często szukasz: Łóżka Krzesła Zestawy do jadalni Szafy Wyprzedaż

Szukaj
Close this search box.

Napisz do nas

Wyświetlanie 1–27 z 83 wyników

Wyświetlanie 1–27 z 83 wyników

Meble z litego drewna do salonu

Wyposaż swój salon w wysokiej jakości meble w stylu nowoczesnym lub rustykalnym.

Salon jest swego rodzaju sercem całego gospodarstwa domowego. Spotykamy się tam z rodziną, ale także z przyjaciółmi, którzy przyjeżdżają w odwiedziny, a może nawet na kieliszek dobrego wina. Ten pokój zdecydowanie może obejść się nie tylko bez sofy, ale także bez wystarczającej ilości miejsca do przechowywania i przechowywania. W sklepie internetowym Gregory meble znajdą Państwo wysokiej jakości dębowe meble do salonu.

Usiądź wygodnie

Oferujemy Państwu stoliki kawowe z litego drewna dębowego, na których można odłożyć miskę z orzechami, herbatę lub wspomniany kieliszek do wina. Bardzo praktyczny drewniany stolik kawowy znajdą Państwo na przykład w kolekcji Lausanne, która charakteryzuje się zaokrąglonymi krawędziami i bardzo nowoczesnym wyglądem. Ten stolik kawowy ma zarówno swobodnie dostępne schowki, jak i dwie szuflady, w których można schować wszystko, co nie należy do oczu. Można jednak znaleźć również stoły bez szuflad.

Dla miłośników czytania

Jeśli uwielbiasz czytać, zdecydowanie nie oddalaj się od kącika do czytania, który można znaleźć w salonie. Wystarczy regał z litego drewna i olejowany fotel dębowy, aby mogli Państwo usiąść i zrelaksować się podczas czytania ulubionej książki.

Miejsca do przechowywania

Każda przestrzeń mieszkalna musi być również wyposażona w wystarczającą ilość miejsca do przechowywania. Bardzo popularnym meblem jest na przykład komoda z szufladami do salonu z kolekcji Leo, która łączy w sobie lity dąb i metalowe elementy, dając wrażenie rustykalnego wyglądu. Ogromną zaletą tej komody są cicho pracujące szuflady, dzięki którym unikniesz ciągłego brzęczenia podczas zamykania. System ten nazywany jest miękkim zamknięciem. W tej samej kolekcji znajduje się również szafka do salonu pod telewizor, która podzielona jest na część półkową i szufladową, przy czym część szufladowa posiada również otwór na przewody, bez których elektronika umieszczona na i w komodzie nie może się obejść.

Dlaczego warto robić zakupy w Gregory meble?

W sklepie internetowym meble Gregory mogą Państwo zakupić meble do salonu, które wykonane są w 100% z drewna dębowego. Materiał ten charakteryzuje się długą żywotnością, którą można wydłużyć przy odpowiedniej pielęgnacji. Ponadto jest ponadczasowy, a jego powierzchnie mogą pochwalić się pięknymi i unikalnymi wzorami drewna dębowego. Meble do salonu z litego drewna są dostępne w wykończeniach olejowanych lub olejowanych i woskowanych, które dodają meble blasku i chronią je.