Szukaj
Close this search box.

Napisz do nas

Łóżka 180x200

Wyświetlanie 1–27 z 49 wyników

Wyświetlanie 1–27 z 49 wyników

Łóżka 180x200

Zafunduj sobie wysokiej jakości podwójne łóżko z litego drewna, które przetrwa próbę czasu!

Wysokiej jakości wypoczynek to marzenie wielu z nas, ale jak go osiągnąć? Istnieje kilka zasad, których powinniśmy regularnie przestrzegać, jeśli chcemy wypoczywać bez zakłóceń w ciągu nocy. Należą do nich na przykład higiena snu, przyjemne i schludne otoczenie sypialni czy właściwy dobór materaca. Nie możemy jednak zapominać o wysokiej jakości łóżku wykonanym z litego drewna. Charakteryzuje się ono solidnością, trwałością i, przy odpowiedniej pielęgnacji, długą żywotnością. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się, jakie są inne zalety mebli z litego drewna, prosimy przeczytać o nich we wcześniejszym artykule. W tym przyjrzymy się szerokiej gamie łóżek o wymiarach 180×200 cm i pokrótce przedstawimy je po kolei, więc proszę śmiało! Większość łóżek, które znajdą Państwo w tym rozmiarze, wykonana jest z litego drewna dębowego. Istnieją jednak również wyjątki, które są wykonane ze świerku, buku lub jesionu.

Niedrogie łóżka z miejscem do przechowywania

Czy są Państwo zainteresowani zakupem solidnego łóżka o wymiarach 180×200 cm, ale nie mają Państwo z nim doświadczenia i w związku z tym woleliby Państwo wybrać jedną z tańszych opcji? W takim razie mogą spodobać się Państwu łóżka z kolekcji Sofi, które są również dostępne w kolorze buku lub Sandra. Oba te łóżka są dość solidne i różnią się jedynie wyglądem. Obie skrywają przestrzeń do przechowywania w postaci wysuwanych szuflad i są pokryte warstwą ochronnego oleju, który chroni je przed uszkodzeniami, jednocześnie wydłużając ich żywotność.

Inne popularne łóżka to łóżka podwójne z kolekcji Denisa, Monte lub Elza.

Łóżka z odchylanym zagłówkiem

Jeśli jednak zależy Państwu na przestrzeni do przechowywania pod łóżkiem, którą można uzyskać w inny sposób niż za pomocą wysuwanych szuflad, istnieją łóżka z wysuwanymi zagłówkami, które zapewniają tę usługę. Z tej gamy warto zwrócić uwagę na popularne łóżka z kolekcji Lausanne lub Pavla, których listwy utrzymują się w górze bez potrzeby przytrzymywania, dzięki zastosowanym w nich tłokom gazowym. Wreszcie, co nie mniej ważne, drewniane łóżko dwuosobowe o wymiarach 180×200 cm o nazwie Rimini również należy do tej serii. Jest ono na tyle wysokie, że wstawanie z niego nie jest uciążliwe. Dzięki swojej wysokości zyskało również największą przestrzeń do przechowywania pod rusztem na zawiasach, jaką można znaleźć w całej gamie łóżek.

Drewno w połączeniu z metalem

Nie tylko drewno jest wykorzystywane do produkcji łóżek. Łóżko metalowe 180×200 cm z kolekcji Modena, Verona (i wielu innych) łączy drewno z metalem, dzięki czemu jest jednym z łóżek o wysokiej wytrzymałości i trwałości, ale nie umniejsza to ich elegancji. Oba łóżka są dostępne z tapicerowanym zagłówkiem i w 9 opcjach kolorystycznych.

Proszę nie przegapić naszych wiadomości!

Ponieważ w naszym interesie jest zadowolenie jak największej liczby z Państwa, stale przygotowujemy nowe produkty. Dlatego też możemy zaprezentować Państwu łóżka Bara i Tera, które z wyglądu są takie same, ale każde z nich oferuje inny sposób dostępu do przestrzeni do przechowywania. Dębowe łóżko podwójne 180×200 cm z kolekcji Bara ma szuflady ukryte pod łóżkiem z łatwym wysuwaniem na prowadnicach, podczas gdy wyglądająca podobnie Tera ukrywa przestrzeń do przechowywania pod odchylanym zagłówkiem. Obie te opcje można wybrać z dębowym wezgłowiem, ale można też wybrać wezgłowie z tkaniny, które jest bardziej miękkie i wygodniejsze do oparcia. W tej kategorii nie możemy nie wspomnieć o luksusowym łóżku o wymiarach 180×200 cm, które nosi etykietę Konstanz. Choć wygląda delikatnie i elegancko, może pochwalić się udźwigiem do 230 kg, wyborem dwóch dekorów w jasnym wykończeniu i dwóch dekorów w ciemnym wykończeniu z najwyższej jakości litego drewna dębowego. Warto również wspomnieć o materiale użytym do budowy tego łóżka, którym jest lite drewno jesionowe. Jeśli szukają Państwo czegoś naprawdę wyjątkowego, łóżko jesionowe Konstanz będzie właśnie tym.

Inne meble do sypialni

A ponieważ sypialnia to nie tylko łóżko, istnieją również inne meble, które będą do siebie idealnie pasować. Mowa tu o stolikach nocnych, szafach, komodach, ale także regałach na książki, które zajmują honorowe miejsce w wielu sypialniach.

Udzielimy Ci rabatu!

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj 3% rabatu na zakup.