Szukaj
Close this search box.

Wyświetlanie 1–27 z 134 wyników

Wyświetlanie 1–27 z 134 wyników

Meble do sypialni wykonane z litego drewna

Wyposaż swoją sypialnię w meble, które przetrwają lata

Jeśli zapytalibyśmy Pana/Panią, które pomieszczenie w domu jest Pana/Pani ulubionym miejscem, najprawdopodobniej byłaby to sypialnia. Jeśli nie, proszę zastanowić się, czy nie warto kupić nowych, wysokiej jakości meble, w tym materaca, na którym można się położyć i zasnąć rano. W sklepie internetowym Gregory meble znajdą Państwo pełną gamę meble do sypialni, w tym materace listwowe i wysokiej jakości materace Tropico.

Dominacja w sypialni

Dominującym elementem każdej sypialni jest bez wątpienia łóżko. Najpopularniejszym materiałem do ich produkcji jest lity dąb. W przeszłości był on wykorzystywany do budowy pancerników, które musiały wytrzymywać ciężkie bitwy.

Wytrzymałość nie jest jednak jedyną zaletą tego materiału. Jest ona bardzo wytrzymała i przy odpowiedniej pielęgnacji można cieszyć się jej długą żywotnością. Wreszcie, musimy wspomnieć o pięknych wzorach słojów drewna, które charakteryzują lity dąb.

Można jednak znaleźć również łóżka bukowe lub świerkowe wykonane z litego drewna w królewskich wymiarach 200 x 200 cm, ale jeśli szukają Państwo łóżka do pokoju dziecięcego w rozmiarze 200 x 90 cm, nie będą Państwo przegapieni. Wybierz łóżko, które Ci odpowiada, ze schowkiem lub bez.

Jeśli jesteś zainteresowany mniej tradycyjnym łóżkiem, spójrz na te z połączeniem drewna i metalu lub łóżka z zagłówkami z tkaniny. Najcięższe łóżka z litego drewna mogą ważyć nawet 150 kg, co sprawia, że są niezwykle wytrzymałe, a ich nośność jest wysoka.

Miejsca do przechowywania

Żadna sypialnia nie może obejść się bez wystarczającej przestrzeni do przechowywania, którą zapewniają szafy do sypialni o różnych rozmiarach, które mogą mieć również wbudowane oświetlenie lub komody z szufladami.

Proszę wybrać jedną z kolekcji Pavla, Lausanne, Troja, Monaco, Palermo lub Loft. We wszystkich przypadkach otrzymają Państwo wysokiej jakości meble wykonane w 100% z litego drewna, zabezpieczone olejem lub olejem i woskiem, co przedłuża ich żywotność.

Udzielimy Ci rabatu!

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj 3% rabatu na zakup.