Szukaj
Close this search box.

Napisz do nas

Wyświetlanie 1–27 z 36 wyników

Wyświetlanie 1–27 z 36 wyników

Stoły do jadalni wykonane z litego drewna

Wysokiej jakości stoły z litego drewna na każdą dobrą ucztę

Uwielbiasz gotować, a jeszcze bardziej lubisz podawać jedzenie? W takim przypadku będą Państwo zadowoleni z oferty wysokiej jakości stołów wykonanych w 100% z litego drewna, dostępnych w sklepie internetowym Gregory meble.

Owalne, okrągłe, kwadratowe – do wyboru!

Dostępne są stoły o różnych kształtach, materiałach i rozmiarach. Do wyboru są stoły z litego drewna.

Stoły drewniane

Drewniane stoły do jadalni to klasyka, która istnieje od niepamiętnych czasów. Dostępne z blatem o szerokości 2,2 cm lub solidniejszym blatem o szerokości 4 cm w kolorze dębu lub jesionu, o prostym lub rustykalnym wyglądzie.

Klasyczny stół do jadalni jest w całości drewniany, ale jeśli lubisz polegać na metalowych elementach, pokochasz kwadratowy stół z żelaznymi nogami w kształcie litery U, V lub X. Jeśli odważne krawędzie ci nie odpowiadają, spójrz na okrągłe lub owalne stoły.

Drewniane stoły są pokryte olejem w celu wzmocnienia koloru i tekstury drewna lub lakierem, aby uczynić je bardziej odpornymi na plamy. Alternatywnie, możesz wybrać wersję olejowaną w połączeniu z woskiem, która jest pośrednim rozwiązaniem między dwiema wyżej wymienionymi wersjami.

Wybór tabel według rozmiaru

W Gregory meble znajdą Państwo stoły o długości od 85 cm do 340 cm. Wybierz w zależności od liczby osób, które powinny znaleźć u niego miejsce. Dla 4 osób długość 120 cm jest wystarczająca, ale jeśli kiedykolwiek będziesz gościć grupę 10 lub więcej osób, sięgnij po deskę o minimalnej długości 240 cm. Można jednak również zdecydować się na stół składany, którego długość można łatwo zwiększyć dla większej liczby osób.

Proszę również wybrać inne meble do jadalni, które są wysokiej jakości i będą służyć przez pokolenia przy odpowiedniej pielęgnacji.