Szukaj
Close this search box.

Napisz do nas

Jak umeblować mieszkanie solidnymi meblami?

Może chcesz wyposażyć swoje mieszkanie w masywne drewniane meble , ale nie wiesz jak. Myślisz, że należy gdzieś w domku lub w dużym domu, albo po prostu nie pasuje do ciebie i twoich istniejących mebli. Pozbądź się wszelkich uprzedzeń i zobaczmy, jak solidne drewniane meble można zastosować w różnych wnętrzach.

Już na samym początku należy obalić przesąd, że solidne meble nie nadają się do nowoczesnych wnętrz. meble z litego drewna same w sobie mogą być bardzo nowoczesne. Wystarczy wybrać meble o prostych kształtach i bez dekoracji. Poszukaj inspiracji w e-sklepie .

Jednak dzisiejszy nowoczesny wystrój wnętrz nie ogranicza się do prostych i surowych meble, ale raczej łączy różne style. Nie musisz się więc martwić o łączenie bardziej dekoracyjnych mebli z nowoczesnymi i prostymi meblami. Nawet połączenie litego drewna i kolorów na wysoki połysk nie jest tematem tabu. Ważne jest, aby zawsze zwracać uwagę na kilka zasad.

Utwórz ograniczoną paletę kolorów (około 3 kolorów). Zachowaj jeden kolor na kolor samego masywu. Wybierz kolejny neutralny kolor (np. biały, beżowy, szary, czarny…), a ostatni jako wyróżniający się kolor. Jeśli trzymasz się tej prostej zasady, nie musisz bać się eksperymentować z różnymi meblami i różnymi kombinacjami. Zajrzyj do e-sklepu , a przekonasz się, że lite drewno to materiał, z którym praca jest przyjemnością.

Kolejną dobrą zasadą przy łączeniu różnych mebli jest ograniczenie materiałów. Z pewnością wskazane jest łączenie 2, maksymalnie 3 różnych materiałów (np. drewno lite , powierzchnia o wysokim połysku i szkło). Ale ważne jest również, aby zwrócić uwagę na podobny rodzaj i odcień drewna. Nawet jeśli meblami z litego drewna urządzasz całe wnętrze, lepiej trzymać się jednego gatunku drewna, czyli przynajmniej tego samego wykończenia powierzchni (olej, lakier, olej kolorowy itp.).

Pamiętaj, mniej znaczy więcej. Na przykład, jeśli urządzasz cały pokój nowymi meblami, wybierz określoną paletę kolorów i trzymaj się jej. Możesz także wybrać określony charakter drewna i jego obróbkę powierzchni, dzięki czemu zapewnisz harmonijną i harmonijną przestrzeń. Jeśli chcą Państwo wyposażyć już umeblowany pokój w nowe, solidne meble, proszę poszukać meble w podobnym odcieniu. Przyjrzyj się szczegółom (jakie masz zasłony, jaki kolor ma podłoga itp.) i wybierz element, który odzwierciedla jakąś charakterystykę Twojego pokoju. Ale przede wszystkim proszę się ich nie bać, solidne meble emanują ciepłem, wnosząc do Państwa domu przytulność i kawałek natury.

Więcej artykułów

Lite drewno się nie starzeje

Prawdopodobnie słyszałeś już gdzieś, że drewno się starzeje. Oczywiście wszystko na świecie się starzeje, łącznie z meble. Dziś jednak pozwalamy sobie trochę zakłócić ten pomysł.

Cały artykuł
Dubový příborník Leo, dokonalý kus nábytku, který dodá vášemu domovu jedinečný styl a eleganci.

Rustykalny styl życia

Umebluj swój dom w ponadczasowym stylu rustykalnym. Jak to zrobić? Pomożemy! Styl rustykalny reprezentuje naturalny, lekki i ponadczasowy styl życia. Jego początków można doszukiwać się

Cały artykuł

Kam dál?

Kupujesz hurtowo?

Potrzebujesz wyposażyć restaurację , hotel lub biuro ? Złóż zapytanie, a skontaktujemy się z Tobą z ofertą hurtową mebli solidnych.

Prześlij zapytanie

Lub napisz bezpośrednio na e-mail: info@gregorymeble.pl lub zadzwoń 774 935 632.Napisz do nas, chętnie pomożemy w doborze towaru.Ta strona jest chroniona przed spamem za pomocą Google reCAPTCHA.
Prywatność i Warunki korzystania z usługi .

Udzielimy Ci rabatu!

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj 3% rabatu na zakup.